SPECIÁLNÍ DÁREK

Mnoho stránek dnes nabízí e-book zdarma. Já mám pro Vás ale něco speciálního :-)

Zvu Vás do společenství lidí, které zajímá něco víc než jen slovíčka a gramatika (upřímně, koho ostatně zajímá sedět jen nad slovíčky a gramatikou?). Jak píši na úvodní stránce – angličtina může být objevnou a zábavnou cestou! Když se naučíte vnímat poselství, která Vám život přináší (a skrze výuku angličtiny máme spoustu témat a prostoru je vnímat), můžete získat kromě lepších znalostí angličtiny i mnohem víc! Co třeba mnohem hlubší radost ze života? Spokojenost? Co Vy na to?? 

O jakém společenství mluvím? O jakém speciálním dárku?

Zvu Vás do tzv. Jiného světa. Do NEDUÁLNÍHO světa neočekávaného a nepodmíněného. Svět, kde logicky nic nepotřebujete a kde není čeho se bát. V češtině se o něm dočtete jen málokde a jen máloco. Angličtina pro Vás může být jako doširoka otevřená brána do světa, o kterém jste dosud nejspíš vůbec netušili… 

jiný svět štěstí a radostiJiný svět máme na dosah. Stačí se ho naučit vidět. Není to nic zvláštního, nic nadpozemského. Je to základ veškeré naší zkušenosti. A přece je zakryt mnoha a mnoha vrstvami. Je to jako jasné sluncem prozářené nebe zakryté oblaky, nebo dokonce těžkými tmavými mraky.  Život nás z tohoto otevřeného svobodného nebe zalitého sluncem neustále stahuje tam dolů pod mraky. To jsou ty tíživé myšlenky a emoce, které nás začnou omotávat, až nás pohltí.

Ale stejně jako je tu nebe a slunce pořád, jen si to uvědomit, i tento stav svobody a radosti (štěstí) je tu pořád. Jen si ho uvědomit.

Jiný svět funguje na zcela jiných principech než dualistický svět mraků. Na těch neduálních. Ať už jde o motivaci, pojetí svobody, lásky či změn. Právě proto, abych Vám pomohla se s Jiným světem seznámit, jsem pro Vás napsala ono PDF (ZDARMA) shrnutí. Tam byste měli začít.

>> CHCI SI PŘEČÍST STRUČNÉ PDF JINÝ SVĚT <<

Když se ocitnete v databázi zájemců o Jiný svět, neunikne Vám nic z dění na mých blozích (Radost z angličtiny, Žít je umění, Žít je umění milovat) – ať již čistě angličtinářských, tak čistě jinosvětských. Cca 1x týdně dostanete email. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit. 

Advertisement