SPECIÁLNÍ DÁREK

Mnoho stránek dnes nabízí e-book zdarma. Já mám pro Vás ale něco speciálního :-)

Zvu Vás do společenství lidí, které zajímá něco víc než jen slovíčka a gramatika (upřímně, koho ostatně zajímá sedět jen nad slovíčky a gramatikou?). Jak píši na úvodní stránce – angličtina může být objevnou a zábavnou cestou! Když se naučíte vnímat poselství, která Vám život přináší (a skrze výuku angličtiny máme spoustu témat a prostoru je vnímat), můžete získat kromě lepších znalostí angličtiny i mnohem víc! Co třeba mnohem hlubší radost ze života? Spokojenost? Co Vy na to?? 

O jakém společenství mluvím? O jakém speciálním dárku?

Jde o společenství lidí, kteří čtou magazín Aves. Nenabízím totiž pouze jeden e-book zdarma, ale rovnou dvanáct :-) Každý měsíc Vám během tohoto roku přijde do e-mailové schránky jedno číslo. Každé z nich je věnováno jednomu tématu, které ke mně ten který měsíc právě promlouvalo – v lednu to byla poselství dětství. V únoru svoboda a cesta k ní, ve březnu smrt (v tom pozitivnějším slova smyslu).

 

Zajímá Vás poselství života či jak se cítit svobodnější? Chcete se dozvědět, jak můžete ta poselství číst, a ze suchopárného učení angličtině udělat něco víc?

Napište si o magazín!

(Magazín neodchází automaticky, může chvíli trvat, než Vám jej osobně zašlu. Vaše kontakty jsou u mě v bezpečí a když Vás přestanou zajímat další tématická vydání, můžete se kdykoliv odhlásit. ) 

Vaše Zuzka Skotáková

(photo credit: Cephas)

Reklamy