POTŘEBUJU MOTIVACI!

VÍTE, ŽE ANGLIČTINA VÁS MŮŽE BAVIT A NAVÍC JEŠTĚ ZAVÉST DO SVĚTA, KDE SE DÁ NAJÍT VNITŘNÍ POHODA, AŤ SE DĚJE COKOLIV?? TO JE TEPRVE MOTIVACE, ŽE? 

Napište si o sérii 5 emailů a dozvíte se 5 důležitých kroků, jak na to:  

1. krok – Najdete si svou VIZI 

2. krok – Objevíte SEBEDŮVĚRU (a jak se učit i bez učení) 

3. krok – Užijete si HRAVÉ anglické motivační video 

4. krok – Zjistíte svůj STUDIJNÍ TYP 

5. krok – Získáte PODPORU (a také nečekaný DÁREK)

Chcete se učit anglicky jinak? Už za 5 dní můžete takto svou motivaci probudit. A pak už ji budeme jen znovu a znovu rozdmýchávat. Navíc se naučíte víc než jen anglicky. Kliknutím na tlačítko níž totiž vstoupíte do tak trochu Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného (jak mu ráda říkám) a naučíte se právě díky studiu angličtiny i užívat si život (EN-joy your life!). Kdo chce skrze angličtinu také objevovat cestu k nepodmíněnému štěstí??

STAČÍ SE KE MNĚ NA TĚCHTO 5 DNÍ PŘIDAT

Jmenuju se Zuzka Skotáková (s online přezdívkou Aves Passeri).  Učím angličtinu a čchi kung. Na UK jsem studovala angličtinu, arabistiku a religionistiku. A mýma rukama už prošly učebnice (chronologicky) němčiny, ruštiny, angličtiny, italštiny, španělštiny, arabštiny, francouzštiny, svahilštiny a sinhálštiny. Však jsem žila přes půl roku na Srí Lance, studovala španělštinu v Granadě, arabštinu v Egyptě a v Jordánsku, měla jsem pouze francouzsky mluvícího přítele a z ruštiny jsem málem maturovala. :-)

Ano, jsem blázen do jazyků! A do neduálních učení, které můžete najít v jádře náboženství po celém světě! V roce 2019 jsem se rozhodla kvůli četbě Tao-te-ťingu vrhnout dokonce i na čínštinu a zamilovala jsem se do ní! Mám tedy čerstvou zkušenost s tím, jaké to je učit se něco úplně nového. Díky covid karanténě jsem navíc měla na studium víc času. Proč ho tedy užitečně nevyužít??

A tak abyste z té mé lásky k jazykům a k noření se pod dualistický povrch každodenního života také něco měli, rozhodla jsem se vám to nadšení předat a ukázat vám, co všechno vám angličtina může také dát (a co si z ní obvykle lidi neberou). Vaše Aves

( Nepřehlédněte po přihlášení ebook „O motivaci jinak” a v pátém mailu vám mimo jiné prozradím, co že má ten fraktálový květinový zelený obrázek společného se studiem angličtiny. :-) Co myslíte?)

Advertisement