POTŘEBUJU MOTIVACI!

UČTE SE ANGLICKY SE MNOU. 

CIZÍ JAZYKY MĚ BAVÍ!

Chce to jen těchto 5 kroků (v 5 mailech se na ně mrkneme blíž):

1. krok – Nemusím, chci (to když chcete ideální motivaci)

2. krok – Když chci, tak to jde (co zvládne dítě, zvládnu já přece taky)

3. krok – Nedřu se, hraju si (bez úsilí toho udělám paradoxně nejvíc)

4. krok – Dělám si to po svém (každému přece vyhovuje něco jiného)

5. krok – Nejsem na to sám (motivujme se navzájem!)

Chcete se učit anglicky taky tak? Přidejte se ke mně (já se teď učím čínsky!) a schválně, jak nám to půjde, když se vzájemně podpoříme. Co se naučíme za týden? Za měsíc? Do konce roku 2021?? S kým si „pokecáte“?? Navíc se naučíte víc než jen jazyk. Vstoupíte do tak trochu Jiného světa a naučíte se užívat si život (ENjoy your life!). A to vše ZDARMA :-)

 >>  CHCI SE K TOBĚ PŘIDAT  <<

Jmenuju se Zuzka Skotáková (s online přezdívkou Aves Passeri).  Učím angličtinu a čchi kung. Na UK jsem studovala angličtinu, arabistiku a religionistiku. A mýma rukama už prošly učebnice (chronologicky) němčiny, ruštiny, angličtiny, italštiny, španělštiny, arabštiny, francouzštiny, svahilštiny a sinhálštiny. Však jsem žila přes půl roku na Srí Lance, studovala španělštinu v Granadě, arabštinu v Egyptě a v Jordánsku, měla jsem pouze francouzsky mluvícího přítele a z ruštiny jsem málem maturovala. :-) Když jsem se v roce 2019 rozhodla vrhnout na čínštinu, zvládla jsem za týden pár základních frází a základy gramatiky, tónovou strukturu, cca 40 znaků a o něco víc slovíček. Hodně pasivně, něco aktivně. Do čínštiny jsem se zamilovala! A díky covid karanténě jsem na ní díky aplikaci a online programu zapracovala ještě víc! A tak abyste z té mé lásky k jazykům něco také měli, rozhodla jsem se Vám to nadšení předat a vzít Vás na tu dobrodružnou cestu poznáváním cizích jazyků s sebou! Ano – přidejte se skrz odkaz výše. :-) Vaše Aves

Projekt Potřebuji motivaci není v současnosti plně funkční. O 5 základních kroků, jak motivaci k učení cizích jazyků budovat, si ale napsat stále můžete. 5 mailů je připravených odletět do vaší schránky. :-) A až budete potřebovat speciální online výuku – mix angličtiny a osobního rozvoje s důrazem na neduální učení – budete vědět, na koho se obrátit.