Staňte se mým „Penfriend“

ANGLIČTINA ONLINE TAK TROCHU JINAK. A ÚŽASNÝ NÁSTROJ, JAK Z ANGLIČTINY VYTŘÍSKAT VÍC NEŽ JEN ANGLIČTINU! POKUD CHCETE KOMUNIKOVAT V ANGLIČTINĚ V POHODĚ A BEZ OBAV Z CHYB (A NEJEN TO), JSTE TU SPRÁVNĚ.

Více jak 20 let učím angličtinu. A více jak 20 let se věnuji tomu, co se skrývá pod povrchem každodenních událostí. Učím se umění milovat život, i když s vámi mlátí o kameny, a žít tak svobodně a spokojeně. Kdo by PRÁVĚ TOHLE nechtěl hlavně umět?? Můžeme ale propojit angličtinu i cestu za štěstím a vnitřní radostí, protože oboje spolu překvapivě souvisí. Protože ať již chcete umět rozumět a používat jiný jazyk nebo se na svět dívat jinýma očima a reagovat jinak, obojí vyžaduje zvládnutí pár základních pravidel a hlavně každodenní ponoření do zcela jiného světa. A právě to můžete jako můj tzv. penfriend dělat se mnou. I každý den.

 

NEJVÍC JSEM SE ANGLICKY NAUČILA PRAXÍ MIMO ŠKOLU A KLASICKÉ METODY.

A naučila jsem se tolik, že mě pak v 90. letech přijali na studium překladatelství! Učila jsem se v klidu domova. Bylo to objevné i zábavné. Jak? Našla jsem si pár přátel (z USA, Norska, Itálie) a dopisovala jsem si s nimi. Byli to mí tzv. penfriends. Když pak Mark Kozak, můj americky penfriend, přijel v roce 1986 do Československa, uměla jsem si s ním i popovídat! Ráda takto s angličtinou (a nejen) pomohu i vám :-)

 

Pojďme si psát o tom, co vás zajímá, a naučte se to, co potřebujete

  • každý váš email vám opravím a navíc poradím, jak nedělat stejné chyby (co bych za něco takového tenkrát dala já! :-)). Můžete se i rozepsat (ale max. 20 vět či souvětí.)
  • odkáži vás na stránky, které vám podrobněji vysvětlí problematická gramatická pravidla a nabídnou procvičovací testy.
  • postupně zjistíte, že je pro vás mnohem snazší v angličtině komunikovat o čemkoliv, co vás zajímá, nebo o tom, o čem komunikovat potřebujete. A navíc správně :-)
  • témata závisí na vás. Já vám mohu nabídnout i onu cestu za vnitřní svobodou a vnitřním klidem neduálního Jiného světa (např. témata Mimoňského speciálu Jak se s tím mám smířit.) Za léta učitelské praxe jsem zjistila, že umím komunikovat o všem, snad jen kromě o geologie a chemie :-)

 

Projekt je vhodný pro různé úrovně (max B2). Je pouze potřeba umět vystavět pár základních vět a zbytek se doučíte postupně. Podobně jako kdysi já :-) A nebojte – čím víc chyb, tím víc se naučíte!

 

Nabízím vám takto 5 individuálních online lekcí šitých přímo vám na míru v ceně pouhých 500 Kč. První lekce je ZDARMA :-) Cenu 4 následujících lekcí platíte, až ve chvíli, kdy zjistíte, že vám tento speciální druh výuky vyhovuje :-)

Za stejnou cenu pak můžete pokračovat i sérií dalších 4 mailů (nebo se můžeme domluvit i na předplatném, pokud chcete mít své místo v projektu jisté).

Na každý mail máte dost času  :-) Sérii stačí ukončit za měsíc. Ale zvládnete ji v pohodě i za týden, stačí se angličtině věnovat onu ideální dobu – pár minut denně :-)

Z důvodů pracovního vytížení se ale mohu věnovat pouze 6 penfriends!

 

(Vstupte do databáze zájemců, ať vám neunikne případné uvolněné místo.)

V projektu budete mít prostor a čas mým větám v  klidu porozumět a ty své si „sesumírovat“Odpadá stres během hodiny nebo během toho, kdy máte mluvit. Pomůže vám tak postupně odbourávat špatné angličtinářské návyky a budovat ty správné. Procvičíte si reading i writing. Věty, které se mnou budete používat, budou navíc nejspíš ty, které budete používat i v běžné mluvě. (Můžete si je i říkat nahlas.) Teď budete vědět, že jsou správně, a dodá vám to jistoty :-)

 

◊ Pojďme poznat blíž angličtinu i sami sebe ◊

Jmenuji se Zuzka Skotáková (v blogovém světě Aves Passeri). Profesí lektorka angličtiny různých úrovní i věkových kategorií v brněnské jazykové škole Hello i soukromě. Ale také lektorka čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě, průvodkyně po neduálním Jiném světě nepodmíněného a neočekávaného, blogerka a autorka několika e-knih, ebooků a online kurzů včetně Mimoňského speciálu „Jak se s tím mám smířit?”

 

Ochrana osobních údajů / Obchodní podmínky online kurzu