Reference

Několik let jsem stagnovala na stejné úrovni angličtiny. Až se Zuzkou se moje slovní zásoba a znalosti začaly opravdu zlepšovat. Díky jejímu individuálnímu přístupu, kdy je lekce prakticky „šitá na míru“, se na každou hodinu těším. Zuzku můžu vřele doporučit, jak úplným začátečníků, tak pokročilým.

Kateřina Kolbabová


Zuzka si jako lektorka našla na kurzu angličtiny  rychle cestu k nám dříve narozeným. Odpadl stres, když jsme všechno hned nepochopili, a její hodiny angličtiny byly nejen seznamování se s cizím jazykem, ale i pohoda a dobrá nálada. Zuzka není jen báječná lektorka, která naučí,  ale i hodný a laskavý člověk s pozitivním myšlením. Až situace dovolí, ráda se do školy vrátím.

Jarka, mírně pokročilí.


Vždy se mi líbila angličtina a přála jsem si aspoň trochu se ji naučit a také rozumnět, co kdo říká. Několikrát jsem se přihlásila do kurzu angličtiny do různých jazykových škol, ale v každém kurzu jsem vydržela maximálně jeden rok. Do lekcí jsem chodila ve stresu, že nestačím zvládnout učení a že se ztrapním. Bylo to náročné. Později, když jsem již byla v důchodu, tak jsem zjistila, že existuje kurz angličtiny pro seniory 55+. Dala jsem si poslední šanci a do kurzu jsem se přihlásila. Ráda jsem tam chodila a poznala jsem několik milých lektorů. Asi před 4 roky naši skupinu začala vyučovat paní lektorka Zuzka. Hned po prvních hodinách angličtiny bylo jasné, že je to ta nejlepší lektorka, kterou jsem kdy poznala. Výuka angličtiny mě začala moc bavit a těšila jsem se na každou novou hodinu. Zuzka je velice milá, vstřícná a ochotná. V každé hodině srozumitelný výklad, perfektní vedení a hlavně všechno, co bylo do hodiny potřeba, bylo skvěle připravené. Cokoliv jsme probírali nového, nám vysvětlila tak, abychom to my studenti staršího věku pochopili. V případě, že jsme něco nechápali, ochotně se k učivu vrátila a znovu vše vysvětlila. Výuka probíhala příjemnou formou a v přiměřeném tempu. Postupem času se nás Zuzka snažila zapojit do komunikace, abychom se zbavili ostychu mluvit anglicky. Vždy pracovala s celou skupinou a všichni jsme při hodině angličtiny byli stále v kontaktu, celou hodinu probíhala konverzace. Nebylo to vždy jednoduché, ale postupem času, když se aspoň trochu rozpovídáte a částečně rozumíte, tak to potěší. Zuzku vřele doporučuji, protože je úžasná lektorka.


Marie Crhová

Advertisement